Po roku od wyborów...

  • 25.10.2016, 14:38 (aktualizacja 26.10.2016, 09:06)
  • Ewa Gałązkiewicz
pis_sonda.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Czy teraz żyje się lepiej? Czy pomysły rządzących podobają się mieszkańcom Ostrowca Św.?. Który program rządowy oceniamy na plus?

25 października, rok od wyborów parlamentarnych pytamy mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego czy żyje im się lepiej.

 

                                                        

Ewa Gałązkiewicz

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 26.10.2016, 11:49
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Najważniejsze dla POLAKÓW jest odsunięcie od władzy zdemoralizowanej kłamliwej populistycznej zaprzedanej POpartii
nemo
nemo 25.10.2016, 20:23
Żeby się wypowiadać na temat fizyki molekularnej muszę co najmniej poznać podręcznik do fizyki z klasy piątej szkoły podstawowej. Żeby wypowiadać się na temat medycyny muszę co najmniej zapoznać się z kilkoma artykułami naukowymi lub przeczytać z tej materii co najmniej jedną książkę. A jak to jest z polityką? Tu każdy ma "własne zdanie". Pytanie tylko skąd ono mu się wzięło? Z księżyca?
gość
gość 25.10.2016, 19:41
A to o władzy w naszym kraju mają wypowiadać się tylko eksperci, nemo? Bo mieszkańcy to ryby i głosu nie mają? To właśnie oni powinni rozliczać władzę z tego, co dla nich robi. Pomijając już fakt, że każdy ma prawo do własnego zdania.
demokres
demokres 25.10.2016, 18:03
Demokracja. To właśnie demokracja, lud ma głos. Jestem jej przeciwnikiem. nemo z 16:51 dobrze zdiagnozował ten materiał. Ludzie dziwią się, że w wyborach politycy wciskają im co się da a potem "płacz", że nie dotrzymują słowa a jak inaczej traktować lud? Demokracja to głupi system (oczywiście oprócz demokracji nie występuje tylko dyktatura jak to lud myśli).
nemo
nemo 25.10.2016, 16:51
- A jak Pan sądzi? Jak Pani Zosia powinna leczyć grypę?
- A to różnie. Najlepiej poprzez wygrzanie z piecu .....

Tak można skomentować wiedzę rozmówców. Żeby odpowiadać na pewne tematy trzeba choć trochę się orientować. Czy ktokolwiek z tych, którzy odpowiadali na pytanie orientował się choć trochę w temacie?

Pozostałe