ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Przegląd samochodu zmniejsza ryzyko wypadku

  • 24.10.2016, 13:10 (aktualizacja 25.10.2016, 15:56)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
pks_przeglady_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
22 października w Centrum Motoryzacji PKS Ostrowiec Św zorganizowano Dzień Otwarty umożliwiając kierowcom bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego pojazdów.

Po polskich drogach z roku na rok jeździ coraz więcej samochodów osobowych. W większości są to pojazdy z rynku wtórnego, których średnia wieku wynosi około 15 lat. Wiadomo jednak nie od dziś, że im auto starsze tym więcej uwagi wymaga dbałość o  jego stan techniczny. Dwa razy do roku  w Centrum Motoryzacji PKS Ostrowiec Św. organizowany jest Dzień Otwarty podczas, którego kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Celem akcji jest  zminimalizowanie ryzyka wypadku na drodze. PKS Ostrowiec Św. od wielu lat jest sygnatariuszem Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

 

                                                        

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jazgar
jazgar 27.10.2016, 20:15
Ciekawe jaka jest średnia wieku taboru PKS Ostrowiec?15-20-25 lat?Uczył Marcin Marcina...

Pozostałe