Przegląd samochodu zmniejsza ryzyko wypadku

  • 24.10.2016, 13:10 (aktualizacja 25.10.2016, 15:56)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
pks_przeglady_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

22 października w Centrum Motoryzacji PKS Ostrowiec Św zorganizowano Dzień Otwarty umożliwiając kierowcom bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego pojazdów.

Po polskich drogach z roku na rok jeździ coraz więcej samochodów osobowych. W większości są to pojazdy z rynku wtórnego, których średnia wieku wynosi około 15 lat. Wiadomo jednak nie od dziś, że im auto starsze tym więcej uwagi wymaga dbałość o  jego stan techniczny. Dwa razy do roku  w Centrum Motoryzacji PKS Ostrowiec Św. organizowany jest Dzień Otwarty podczas, którego kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu.

Celem akcji jest  zminimalizowanie ryzyka wypadku na drodze. PKS Ostrowiec Św. od wielu lat jest sygnatariuszem Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

 

                                                        

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jazgar
jazgar 27.10.2016, 20:15
Ciekawe jaka jest średnia wieku taboru PKS Ostrowiec?15-20-25 lat?Uczył Marcin Marcina...

Pozostałe