Królowa kryminału w Ostrowcu Św.

  • 21.10.2016, 11:03 (aktualizacja 24.10.2016, 10:56)
  • Redakcja Lokalna.TV
bonda_w_bwa_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

20 października w ostrowieckim BWA odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą, które zainaugurowało nowy rok kulturalny.

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Św. wraz z rozpoczęciem nowego roku kulturalnego rozpoczęła cykl spotkań autorskich, które zainaugurowała Katarzyna Bonda - polska pisarka i dokumentalistka, dziennikarka oraz scenarzystka zajmująca się tematyką kryminalną.

W kryminale można zmieścić wszystko, nie tylko trupa, nie tylko zagadkę intrygę ale też można powiedzieć coś więcej, o historii Polski o tym kim jesteśmy, jakie są problemy społeczne obecnie, no i dawka humory, wszystko się tam zmieści - Katarzyna Bonda

Katarzyna Bonda jest autorką m.in "Sprawy Niny Frank", "Florystki", "Okularnika" i "Pochłaniacza". Do Ostrowca Św. przyjechała jednak promować swoją najnowszą powieść " Lampiony ". 

To jest taka najbardziej awanturnicza moja powieść, którą należy traktować z przymrużeniem oka, natomiast oczywiście to jest kryminał, są wybuchy, piroman i fałszerze testamentów i różne historie około kryminalne, natomiast z całą pewnością to jest taka moja najbardziej wymarzona opowieść o mieście, w tym przypadku akurat jest Łódź, natomiast gdybym przyjechała do Was, to prawdopodobnie tu też znalazłabym bardzo fajne historię, które nadawały by się na powieść kryminalną- Katarzyna Bonda

 

Jak zapewnia dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim wieczory autorskie na stałe wpiszą się w terminarz wydarzeń placówki.

 

 

 

 

                                                        

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 02.11.2016, 15:26
Na stronie internetowej Olgi Bończyk wyraźnie podano, że 16 grudnia artystka będzie w Koszalinie.

Pozostałe