Elektryczne autobusy w Ostrowcu?

  • 13.10.2016, 11:42 (aktualizacja 19.10.2016, 12:02)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
nowe_autobusy_dla_ostro_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o. o. w Ostrowcu Świętokrzyskim Sp. z o. o. w planach na przyszłość ma częściową wymianę swojego taboru.

Pomysłów na nowe autobusy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji  Sp.z o.o. postanowiło poszukać na         XIII Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2016, które w dniach 11 - 13 października odbywały się w Kielcach Według deklaracji Prezesa Zarządu MPK Jarosława Kateusza, Ostrowiec Świętokrzyski stawia na autobusy o napędzie konwencjonalnym.

Coraz częściej na konferencjach branżowych mówi się o wprowadzeniu do użytku komunikacji autobusów elektrycznych. Koszt zakupu autobusu o napędzie konwencjonalnym to ok. 800 - 900 tysięcy złotych, koszt zakupu autobusu elektrycznego to ok.2 miliony złotych.

Nowe autobusy na ostrowieckich ulicach to nie jedyny kierunek Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Oprócz wymiany taboru zarząd  planuje wprowadzić elektroniczny bilet i informację dynamiczną pasażera.

 

                                                        

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe