Lokalne telewizje coraz silniejsze

  • 06.10.2016, 14:10 (aktualizacja 11.10.2016, 10:39)
  • Redakcja Lokalna.TV
konfa_w_polanicy_zdroju.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W dniach od 2 do 4 października w Polanicy Zdroju odbywała się ogólnopolska konferencja telewizji lokalnych zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Programów Lokalnych i Regionalnych.

W Polanicy Zdroju na ogólnopolskiej konferencji programów lokalnych gdzie dyskutowano m.in. o pozycji lokalnych telewizji na rynku medialnym i najnowszych rozwiązaniach technologicznych w branży, wzięła udział redaktor naczelna Lokalna.TV - Agnieszka Cybulska. 

Te spotkanie są niezwykle ważne, ponieważ jest to okazja do wymiany doświadczeń, porozmawiania o nowej technice, technologi, ale również o tym jak współpracować ze sobą przy realizacji różnych materiałów, jak też przetrwać. W tej chwili jest 50-ciu nadawców, którzy stanowią grupę Vectra Media i stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne. Nadajemy w 130 miastach, tj 2 mln potencjalnych widzów, a oglądalność dzienna dochodzi do 25% w wielu telewizjach, więc jest to wynik rekordowy- tak nie ma większość telewizji. Jesteśmy w tej pierwszej piątce najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych w sieci kablowej - Juliusz Marek prezes Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne  i Regionalne.

Telewizje rozwijają się bardzo dynamicznie i stanowią najważniejszy element lokalnego rynku medialnego. Konferencja ta pokazała, że lokalna telewizja, nadal jest najsilniejszym graczem w walce o medialny podział na mapie całej Polski.

 

 

 

(materiał dzięki uprzejmości Telewizji Sudeckiej)

 

 

                                                         

 

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe