O ostrowieckim sporcie rozmawiano w Ministerstwie Sportu

  • 15.09.2016, 14:54 (aktualizacja 15.09.2016, 17:20)
  • Karolina Kamińska-Nowak
starosta_minister_sportu_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

O rozwoju ostrowieckiego sportu i poprawie infrastruktury sportowej w powiecie ostrowieckim z wiceministrem Jarosławem Stawiarski rozmawiał Andrzej Kryj i Zbigniew Duda.

13 września  w Ministerstwie Sportu Starosta Ostrowiecki Zbigniew Duda i Poseł na Sejm  RP Andrzej Kryj spotkali się  z wiceministrem sportu Jarosławem Stawiarskim. Panowie rozmawiali o rozwoju ostrowieckiego sportu, przede wszystkim na szczeblu szkolnym. na wsparcie, o czym zapewniono podczas tej wizyty, będzie mógł liczyć Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rozmowy dotyczyły również  poprawy infrastruktury sportowej na terenie powiatu ostrowieckiego.

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe