Razem dla mieszkańców

  • 06.09.2016, 13:54 (aktualizacja 08.09.2016, 10:27)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
festyn_ogrody_news_pop.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rady osiedli: Ogrody i Złota Jesień zorganizowały dla swoich mieszkańców osiedlowy festyn rodzinny.

Festyn rodzinny na os. Ogrody, przy ulicy Dziewulskiego został zorganizowany z inicjatywy dwóch rad osiedlowych "złota Jesień" i "Ogrody". Wspólnie pożegnano wakacje. Kilkugodzinne zabawy dla najmłodszych przy muzyce i konkursy z nagrodami cieszyły się powodzeniem.  Patronat honorowy nad impreza objął Starosta ostrowiecki Zbigniew Duda, który ufundował również nagrody dla zwycięzców konkursu wiedzy o powiecie ostrowieckim.

 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 08.09.2016, 06:27
hahahahahah co za ludzie takie błędy
nauczyciel
nauczyciel 07.09.2016, 14:29
... rady osiedli Ogrody i Złota Jesień zorganizowali festyn na zakończenie tegorocznych wakacji... i dwója z polskiego!!!!!!! bo powinno być zorganizowały, skoro rada jest rodzaju żeńskiego!

Pozostałe