Ruszyło Niepubliczne Liceum im. S. Konarskiego

  • 01.09.2016, 12:39 (aktualizacja 01.09.2016, 16:56)
  • Redakcja Lokalna.TV
nowy_rok_szkolny_konarski_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

1. września oficjalnie działalność rozpoczęło pierwsze niepubliczne Liceum im. Stanisława Konarskiego.

01. wrzesnia w 2016 roku w obecności licealistów, kadry pedagogicznej i zaproszonych gości uroczyście rozpoczęło swoją działalność ostrowieckie Liceum im. S. Konarskiego.

Założenie liceum ogólnokształcącego jest czwartym i zarazem ostatnim etapem na ścieżce edukacyjnej "od przedszkola do liceum",  której idea powstała w 2003 roku.

W 2003 roku Kinga Wnuk założyła pierwsze w Ostrowcu Świętokrzyskim  i drugie w województwie świętokrzyskim  Niepubliczne Przedszkole "Smyk". W 2007 roku swoją działalność rozpoczęła Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego, a w 2013 roku Niepubliczne Gimnazjum im. Stanisława Konarskiego.

Priorytetem  dla wszystkich placówek jest wysoki poziom nauczania, wszechstronny rozwój, dobre wychowanie oraz ciągłość i spójność edukacyjna na wszystkich poziomach kształcenia.

Szkoły im. S. Konarskiego mają być pełne pozytywnych emocji, bezpieczne, przyjazne i nowoczesne. 

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe