Ostrowiecka "skarbówka" przyjazna przedsiębiorcom

  • 26.07.2016, 13:11 (aktualizacja 26.07.2016, 14:13)
  • Karolina Kamińska-Nowak
skarbowka_nagroda_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

29 czerwca 2016 r. odbyła się w siedzibie Business Centre Club w Warszawie uroczystość podsumowująca XVI edycję konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2016". którego organizatorem jest Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów.

"Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2016", taki zaszczytny tytuł otrzymał ostrowiecki Urząd Skarbowy.

Celem konkursu  „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową, a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.
W tegorocznej edycji konkursu tytuł przyjaznego urzędu ten otrzymało, aż 66 placówek wskazanych przez przedsiębiorców. Urząd Skarbowy w Ostrowcu Św. znalazł się w gronie trzech nagrodzonych urzędów z województwa świętokrzyskiego.
Wyróżnionym instytucjom tytuł - Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy – przysługuje przez rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe