Akcja na PKSie

  • 27.06.2016, 12:15 (aktualizacja 27.06.2016, 15:34)
 Akcja na PKSie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na ostrowieckim dworcu przeprowadzono symulację przewrócenia się autobusu oraz zainaugurowano nowy rozkład jazdy.

25 czerwca 2016 roku  miała miejsce  oficjalna regionalna inauguracja Rozkładu Jazdy Autobusów (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 10 kwietnia 2012r. w sprawie rozkładów jazdy).

Równocześnie w ramach ustawicznego doskonalenia Systemu Zarządzania, przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Ostrowcu Św. przeprowadzony został specjalistyczny kurs „Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia. Ratownictwo Drogowe ” dla służb przewozowo-technicznych.  Wszystkie działania były elementem doskonalącym pracowników PKS-u do profesjonalnej i bezpiecznej realizacji usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, ze szczególnym nakierowaniem na  grupy pielgrzymów podróżujących w ramach Światowych Dni Młodzieży. 
Szkolenie miało na celu przygotowanie do natychmiastowego i profesjonalnego przeprowadzenia akcji ratunkowej w obliczu zagrożenia życia lub zdrowia ludzkiego.
Na ostrowieckim dworcu przeprowadzono symulację przewrócenia się autobusu i zaprezentowano akcję ratunkową w której uczestniczyli zarówno służby przewozowo-techniczne ostrowieckiego PKS jak i  służby Ruchu Drogowego Policji, ratownicy medyczni oraz Ratownictwo Drogowe PSP.

_

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
franc
franc 27.06.2016, 22:34
Nigdy nie ma sytuacji powtarzalnej TYLKO szkolenia ale bez propagandy

Pozostałe