Wakacyjne połączenie z Sandomierzem

  • 31.05.2016, 14:03 (aktualizacja 31.05.2016, 16:53)
Wakacyjne połączenie z Sandomierzem.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od 25 czerwca można podróżować do Sandomierza pociągiem.

Pociąg z Kielc do Sandomierza ma być dodatkowa atrakcja turystyczną. O podobną formę podróżowania apelowali mieszkańcy województwa. Do obsługi trasy Kielce - Sandomierz przeznaczony został nowo zakupiony pociąg o nazwie Acatus Plus, wyposażony w 155 miejsc siedzących i dostosowany do przewozu dużych bagaży (rowerów), z dostępem do internetu i gniazdami elektrycznymi przy każdym z foteli. Pasażerowie mogą liczyć na komfortowe warunki oraz atrakcyjne ceny za przejazd. 

Sandomierz nie jest jedynym miejscem, które  można zwiedzić dzięki wprowadzeniu tego kursu.  Trasa  pociągu przebiega przez m.in. Zagnańsk, Suchedniów, Skarżysko - Kamienną, Wąchock, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów oraz Dwikozy. W tych miejscowościach zaplanowano przystanki pociągu.

Połączenia na linii Kielce - Sandomierz są wykonywane w każdą sobotę oraz niedzielę oraz będą wykonywane w dniu 15 sierpnia. Pociąg odjeżdża Kielc o godzinie 07:10. Planowana godzina dotarcia do Sandomierza, to 09:40.

Powrotnie pociąg wyjeżdża z Sandomierza o godzinie 16:55, a  do Kielc przyjeżdża na godzinę 18:59. Kursy te obsługuje Świętokrzyski Oddział Spółki „Przewozy Regionalne”. 

_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe