Credo szkół Konarskiego

  • 13.05.2016, 13:22 (aktualizacja 17.05.2016, 16:50)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Credo szkół Konarskiego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dni otwarte w Niepublicznego Liceum im. St. Konarskiego.

Do 14 maja 2016 roku  potrwają Dni Otwarte Liceum im. St. Konarskiego. Przez dwa dni szkołę odwiedziło już około 300 gimnazjalistów z powiatu ostrowieckiego. Dla przybyłych gości przygotowano szereg atrakcji. Był między innymi quiz wiedzy na temat szkoły Konarskiego, spotkanie z zagranicznymi gośćmi w ramach programu Aiesec, a także Story Cubes, czy gry i zajęcia w ogrodzie szkoły.

Jednak podczas Dni Otwartych nacisk położono przede wszystkim na prezentację oferty, która od przyszłego roku szkolnego będzie obowiązywać w Niepublicznym Liceum. Zgodnie z zamysłem od września w szkole funkcjonować będzie jedna klasa 24-osobowa, która obejmie trzy profile: biologiczno-chemiczny, humanistyczno-lingwistyczny oraz matematyczno-fizyczny. 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe