Traugutta do remontu

  • 29.04.2016, 14:28 (aktualizacja 29.04.2016, 16:20)
Traugutta do remontu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego czekają utrudnienia w ruchu drogowym. Ma to związek z planowanym remontem na ulicy Traugutta. Już zabezpieczono środki na ten cel. Prace najprawdopodobniej rozpoczną się latem.

Ulica Traugutta w Ostrowcu Świętokrzyskim jeszcze w tym roku zyska nowe oblicze. To ważna inwestycja z punktu widzenia rozwoju gospodarczego miasta. Traugutta to jeden z odcinków drogi wojewódzkiej, która przecina miasto i stanowi ważny trakt komunikacyjny.

Projekt przebudowy dotyczy drogi i towarzyszącej jej infrastruktury. Kierowcy będą jednak zmuszeni uzbroić się w cierpliwość i przynajmniej przez kilka miesięcy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Zanim rozpoczną się prace, konieczne jest spełnienie wszystkich warunków formalnych budowy. Prace administracyjne w toku. 

_

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
uny
uny 02.05.2016, 11:49
a co z odcinkiem od Brezelii do Tabexu??
roman
roman 29.04.2016, 18:27
Taki krotki odcinek i....kilka miesiecy robót drogowych....?

Pozostałe