300 nowych miejsc pracy

  • 27.04.2016, 13:26 (aktualizacja 28.04.2016, 10:42)
300 miejsc pracy powstanie w Ostrowcu Św..mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Minimum trzysta miejsc pracy w produkcji. Tyle chce utworzyć inwestor zamierzający w Ostrowcu Świętokrzyskim otworzyć fabrykę produkującą pokrowce samochodowe. Rekrutacja rusza już na początku mają. Poszukiwani będą doświadczeni pracownicy. Głównie szwaczki.

Negocjacje w sprawie uruchomienia produkcji przez Groclin w Ostrowcu Świętokrzyskim trwały kilka tygodni. Prezydent Jarosław Górczyński deklaruje inwestorom wszelką, potrzebna pomoc. Podobne zakłady to dla miasta szansa na rozwój. Działalność spółki związana jest z branżą motoryzacyjną. Groclin ma szansę na podpisanie nowych kontraktów, aby jednak sprostać oczekiwaniom rynku, musi stworzyć nowe miejsca w produkcji. 
Prezes spółki Groclin Andre Gerstner zapewnia, że jego zamiary wobec Ostrowca Świętokrzyskiego są poważne. 
Na razie nie wiadomo, gdzie może powstać zakład produkcyjny. Prezydent Jarosław Górczyński zadeklarował pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca. Pewne jest, że już w drugiej połowie maja ruszy rekrutacja pracowników. 
Firma Groclin oferuje pracownikom umowę o pracę. Poszukiwani będą pracownicy z doświadczeniem. Głównie szwaczki. 

_

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 27.04.2016, 22:32
firma oferuje umowę o pracę? łaskawcy, mam nadzieję, że nie za pensję minimalną skoro szukają ludzi z doświadczeniem
gość
gość 30.04.2016, 19:57
jakby nie szukali za najniższą krajową to by nie chcieli otworzyć działalności w Ostrowcu. Pewnie rzesze kobiet będzie tam jeszcze zatrudnionych w ramach pomocy z PUP. Z drugiej strony lepsze to niż nic

Pozostałe