Rekrutacja w "Pajacyku"

  • 30.03.2016, 13:31 (aktualizacja 30.03.2016, 15:47)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Rekrutacja w "Pajacyku".mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu "Pajacyk" rekrutacja trwa na dobre, a właściciele placówki na brak chętnych nie mogą narzekać. Pierwszeństwo przyjęcia do przedszkola mają dzieci, które wcześniej uczęszczały do żłobka Pajacyk.

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu "Pajacyk" rekrutacja rozpoczęła się już w lutym. Jak podkreślają właściciele placówki 90% rodziców deklaruje pozostawienie dzieci w "Pajacyku" i to oni mają pierwszeństwo podczas rekrutacji. Zatem z "zewnątrz" przyjęta zostanie mała ilość dzieci. 

Obecnie żłobek "Pajacyk" liczy cztery grupy, a niepubliczne przedszkole sześć. Od września właściciele planują jednak utworzyć więcej grup przedszkolnych. 

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Pajacyk" w tym roku obchodzi 15-lecie. Z tej okazji 8 kwietnia o godz.13.00 w Kinie Etiuda odbędzie się specjalna uroczystość, zaprezentują się na niej dzieci ze żłobka i przedszkola, jak i nauczyciele oraz opiekunowie.  

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe