Nowe władze WSBiP

  • 23.03.2016, 13:37 (aktualizacja 24.03.2016, 20:42)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Nowe władze WSBiP.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Izabela Zaborowska została nowym rektorem WSBiP w Ostrowcu Św. To jednak nie koniec zmian personalnych na uczelni. Grażyna Kałamaga będzie pełnić funkcję Dziekana Wydziału Pedagogiki i Nauk o Zdrowiu, a obowiązki prodziekana tego wydziału powierzono Marcie Dobrowolskiej - Wesołowskiej.

11 marca 2016 roku na pełnienie funkcji rektora Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim powołana została dr Izabela Zaborowska. Nowy rektor ma wiele planów i pomysłów na rozwój ostrowieckiej uczelni. Pierwsze działania już zostały podjęte. WSBiP podpisała umowę o współpracy z Uniwersytetem w Rumunii. 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe