Warto znać języki

  • 02.03.2016, 10:59 (aktualizacja 03.03.2016, 09:14)
Warto znać języki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Znajomość języków obcych to dziś konieczność i co doskonale rozumieją młodzi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego.

Podczas swej wizyty w mieście Marszałek Województwa Świętokrzyskiego zachęcał uczniów ostrowieckiego gimnazjum do nauki języków obcych. Młodzież mogła się też dowiedzieć, przedstawiciele jakich zawody będą poszukiwani na rynku pracy za kilka lat. 

Młodzież podczas lekcji samorządności miała szansę wysłuchać krótkiej mowy w języku angielskim a także dowiedzieć się o zawodach przyszłości. 

W Ostrowcu Świętokrzyskim do nauczania języka angielskiego przykłada się coraz większą wagę. Młodzież w Ostrowieckich gimnazjach zyskała dodatkowe godziny języka angielskiego. Gmina chce teraz sprawdzić jakie przyniosło to efekty.Prezydent Jarosław Górczyński zamierza w dalszym ciągu inwestować w edukacje. Chce aby jakość kształcenia w ostrowieckich szkołach stała na wysokim poziomie. Zapowiada działania w tym kierunku. 

  
_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe