Uczniowie z pomysłem na biznes

  • 12.01.2016, 13:20 (aktualizacja 08.02.2016, 09:44)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Uczniowie z pomysłem na biznes.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Next Step to kolejny międzynarodowy projekt, w którym udział wzięli uczniowie Niepublicznego Gimnazjum im. St. Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tym razem celem projektu było planowanie własnej ścieżki kariery i motywowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju.

Zajęcia w ramach projektów prowadziła dwójka wolontariuszy; Khrystyna Kuzyk z Ukrainy i Samir Seyidzade z Azerbejdżanu. 

Projekt podsumowały warsztaty dla gimnazjalistów, podczas których uczniowie podzieleni na grupy mieli za zadanie opracować i zaprezentować swój pomysł na biznes. Pomysły dotyczyły takich tematów jak sport, podróże, gastronomia, wynalazki czy pomoc innym. 

Wolontariusze po tygodniu spędzonym w Niepublicznej Szkole im. St. Konarskiego byli pod wrażeniem znajomości języka angielskiego wśród uczniów szkoły. 

Karolina Kamińska-Nowak

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe