W Ostrowcu bez podwyżki podatków

  • 30.11.2015, 11:57 (aktualizacja 15.12.2015, 19:26)
  • Redakcja Lokalna.TV
bez podwyżki podatków.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Podatki od nieruchomości, środków transportu i rolny w Ostrowcu Św po raz pierwszy od istnienia samorządu, a więc od 26 lat, nie zostaną podniesione. Tak zdecydowali radni miejscy, realizując strategię rozwoju miasta obraną przez prezydenta Jarosława Górczyńskiego.

Jednocześnie przegłosowano uchwałę mającą zachęcić przedsiębiorców do inwestowania i zatrudniania pracowników w produkcji. Uchwała przewiduje zwolnienia z podatku w zamian za zatrudnienie nowych pracowników.

 Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego chce aby był to początek zmian mających pobudzić gospodarkę miasta. Pakiet uchwał ma pomóc przedsiębiorcom w rozwijaniu swoich firm i zwiększaniu zatrudnienia.

 

 

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
m
m 03.12.2015, 00:03
Tak trzymać. Brawo .

Pozostałe