Ostrowieccy Patrioci zapraszają na koncert

  • 24.11.2015, 21:13 (aktualizacja 26.11.2015, 09:55)
  • Agnieszka Cybulska
Ostrowieccy Patrioci  zapraszają na koncert

Podziel się:

Oceń:

28 listopada o godzinie 20.00 w dawnym klubie Perspektywy zagra zespół FORTECA, który przybędzie do Ostrowca na zaproszenie Ostrowieckich Patriotów.

FORTECA to zespół z ciekawym pomysłem na muzykę. Rockowo - metalowe brzmienie z dynamicznymi rytmami i melodyjnymi solówkami wprost idealnie wpasowuje się w tematykę poruszaną w ich teksach, którą jest historia okresu okupacji. Jest to już drugi koncert organizowany przez grupę Ostrowieckich Patriotów przy współpracy MCK-u i Fundacji im. Kazimierza Wielkiego z Lublina. Członkowie grupy uważają, że muzyka jest najlepszym sposobem, aby dotrzeć do ludzi młodych, w których dopiero kształtuje się świadomość przynależności do narodu polskiego. A jest z czego być dumnym, bo nasza historia obfituje we wspaniałe żołnierskie biografie i bitwy zasługujące na uwagę. Dlatego właśnie zaproszony został zespół, który o tych bohaterach i bitwach śpiewa. Ostrowieccy Patrioci serdecznie zapraszają na ten niezwykły andrzejkowy koncert.

Agnieszka Cybulska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe