W Ćmielowie samorząd prowadzi ankietę

  • 02.11.2015, 08:26 (aktualizacja 03.11.2015, 21:03)
W Ćmielowie samorząd prowadzi ankietę

Podziel się:

Oceń:

Gospodarka niskoemisyjna. To obecnie jeden z najważniejszych obszarów działań dla samorządów. Tą drogą podąża też gmina Ćmielów.

W Ćmielowie chcą podążać z duchem czasu. Gmina opracowuje już „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ćmielów”, który jak możemy przeczytać na stronie internetowej urzędu miasta i gminy ..." będzie kluczowym dokumentem regulującym działania gminy w zakresie ochrony i poprawy jakości powietrza, a także zmniejszenia zużycia energii zgodnie z wymogami unijnymi. Dokument nakreśli działania w zakresie ograniczenia emisji, poprawy efektywności gospodarki oraz zwiększenia ilości energii z odnawialnych źródeł".

Chcąc jak najlepiej przygotować plan gospodarki niskoemisyjnej Gmina zaprasza do współpracy mieszkańców. Mogą oni wypełnić ankietę, którą samorząd skierował zarówno do mieszkańców, przedsiębiorców jak też do zarządców budynków wielorodzinnych działających na terenie gminy Ćmielów. Ankietę można wypełnić drogą elektroniczną wchodząc na oficjalną stronę internetową Gminy Ćmielów.

Samorząd liczy na wsparcie przy realizacji planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ćmielów w postaci środków z Unii Europejskiej. 

_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe