Powiat szuka dyrektorów

  • 31.10.2015, 15:35 (aktualizacja 31.10.2015, 16:14)
Powiat szuka dyrektorów

Podziel się:

Oceń:

W Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim ruszył nabór ofert w konkursie na dyrektorów Domów Pomocy Społecznej. Nabór wniosków potrwa do 6. listopada.

Zarząd Powiatu ogłaszając konkursy, chce  ograniczyć ilość osób "pełniących obowiązki" dyrektora.  Rozpisanie konkursu było konieczne po tym, jak odwołano, po ujawnieniu nieprawidłowości w  placówkach, z funkcji dyrektorów: Barbarę Cudzik  (DPS na osiedlu Słonecznym) oraz  Cezarego Słowika (DPS przy ul. Grabowieckiej).

Do zmiany na stanowisku dyrektora dojdzie również  w Powiatowym Urzędzie Pracy. Dotychczasowy dyrektor tej instytucji, Jerzy Stupnicki w październiku odszedł na emeryturę. Obecnie placówką zarządza zastępca dyrektora - Małgorzata Stafijowska.  Termin konkursu nie został jeszcze ogłoszony.

loadingŁaduję odtwarzacz...

_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe