Konwencja KWW Jarosława Górczyńskiego

  • 5.10.2018, 13:14 (aktualizacja 07.10.2018 10:19)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Konwencja KWW J. Górczyńskiego
Podziel się:
Oceń:

„Zaangażowani i skuteczni” - to hasło, pod którym do wyborów idzie Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego. Komitet tworzy grupa kandydatów do rady miejskiej i rady powiatu w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Kandydatom przewodniczy Jarosław Górczyński, obecny prezydent, który stara się o reelekcję. Do wyborów komitet idzie opierając się na kilku filarach, są to m.in.: inwestycje, nowoczesna infrastruktura czy współpraca samorządów.

Większość radnych KWW Jarosława Górczyńskiego obecnej kadencji ponownie ubiegać będzie się o zasiadanie w radzie miasta czy powiatu, są też nowe twarze. Komitet idzie w koalicji z Nowoczesną.

W tegorocznych wyborach samorządowych Jarosława Górczyńskiego oprócz Nowoczesnej popiera też Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Komitet Wyborczy Wyborców Grigora Szaginiana.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe