PiS zaprezentowało drużynę

  • 4.10.2018, 15:15 (aktualizacja 05.10.2018 20:57)
  • Artur Sitarski
PiS zaprezentowało drużynę
Podziel się:
Oceń:
3 października 2018 roku odbyła się konwencja wyborcza KW Prawo i Sprawiedliwość. Na spotkaniu w hotelu Accademia zaprezentowano kandydatów do Rad Gmin, Rady Miasta, Rady Powiatu i Sejmiku Wojewódzkiego a także kandydata na urząd prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego i wójta Bałtowa.

Na czele z kandydatem na prezydenta, przy wsparciu parlamentarzystów, lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie zaprezentowały kandydatów do samorządu, którzy powalczą o mandaty. Gwarancją sukcesu wyborczego ma być doświadczenie i merytoryczność. Na zaprezentowanych listach Prawa i Sprawiedliwości znaleźli się dotychczasowi samorządowcy ale nie brakuje także debiutantów.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Kandydatem KW Prawo i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego jest Dariusz Kaszuba, wieloletni radny miejski i dyrektor LO nr I im. Stanisława Staszica. Swój program wyborczy zamierza oprzeć na trzech filarach: rodzinie, gospodarce i kulturze. Natomiast kandydatka sejmiku wojewódzkiego Magdalena Zieleń, skarbnik powiatu w swojej działalności na szczeblu wojewódzkim chce skupić się m.in na profilaktyce onkologicznej.

 

zobacz również: KONWENCJA WYBORCZA PiS

Artur Sitarski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sdcfvgbh
sdcfvgbh 5.10.2018, 09:26
A gdzie Wesołowski, Ślusarz-Magiera i Ela Baran?

Pozostałe