Seniorzy gimnastykują się przy muzyce

  • 6.12.2018, 14:30 (aktualizacja 06.12.2018 16:20)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Seniorzy gimnastykują się przy muzyce MOSiR Ostrowiec
Podziel się:
Oceń:
W środę 05.12 2018 odbyły się kolejne zajęcia w ramach programu "AKTYWNY SENIOR 2018".

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w miesiącu grudniu zaproponował seniorom gimnastykę przy muzyce. Zajęcia prowadzi instruktorka Marię Jaros, a ta forma aktywności fizycznej przypadła uczestnikom projektu "Aktywny Senior" do gustu. Na ostatnich zajęciach było dużo zabawy, uśmiechu. Instruktorka zaproponowała seniorom wiele ćwiczeń i układów tanecznych, które wzmocniły ich ciała. Ciekawym elementem zajęć było wspólne tańczenie "ZORBY" i i lubiana przez Seniorów, "mini siłownia", czyli ćwiczenia wzmacniające i relaksujące na krzesełkach. (zobacz fotorelację)

 

UWAGA!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że zajęcie 12.12.2018 r. nie odbędą się, ze względu na rozgrywany w hali mecz siatkówki. na kolejne zajęcia organizatorzy zapraszają za dwa tygodnie, 19.12.2018 r.

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe