Uczniowie ZSS zaśpiewali dla Mikołaja

  • 6.12.2018, 14:31 (aktualizacja 08.12.2018 07:16)
  • Katarzyna Kurek
Uczniowie ZSS zaśpiewali dla Mikołaja
Podziel się:
Oceń:
W Zespole Szkół Specjalnych rokrocznie 6 grudnia jest połączony z obchodami Dnia Osób Niepełnosprawnych. Ten dzień jest obchodzony szczególnie uroczyście, po to, aby otworzyć oczy społeczeństwu na problemy z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne.

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały świętego Mikołaja. Takie wydarzenia wpisują w jedne z ulubionych w życiu szkoły. Uczniowie przygotowali program artystyczny, śpiewali kolędy. Nadało to świątecznej i rodzinnej atmosfery.  Dla uczniów spotkanie z mikołajem było czymś zupełnie nowym, ciekawym i od dawna wyczekiwanym. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

"Lubię Mikołajki. To fajny czas, dostajemy prezenty.." - mówi uczennica ZSS

Na sali panowała ogólna radość. Mikołaj rozmawiał i osobiście wręczał prezenty każdemu z uczniów. Podwójna uroczystość miała przede wszystkim zbliżyć do siebie ludzi zdrowych i niepełnosprawnych oraz zintegrować lokalną społeczność. Nauczyć  empatii i działania dla wspólnego dobra.

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe