Niecodzienny gość w "Promyku"

  • 6.12.2018, 14:42 (aktualizacja 08.12.2018 08:26)
  • Katarzyna Kurek
Niecodzienny gość w Promyku
Podziel się:
Oceń:
Do podopiecznych Przedszkola Specjalnego "Promyk" przybył niecodzienny gość, który oczywiście nie mógł przyjść z pustymi rękami. Świętego Mikołaja przywitało grono uśmiechniętych i podekscytowanych dzieci.

Mikołajkowemu świętowaniu towarzyszyła muzyka, taniec, gry i zabawy. Dzieciom zapewniono również pyszny poczęstunek. Najważniejsza jednak była integracja dzieci, ponieważ zaproszono także dzieci, które nie uczęszczają do placówki. Takie wydarzenia mają bardzo duży wpływ na dzieci, bo nie dość, że bawią się w grupie to dodatkowo poznają nowych kolegów i koleżanki. Rodzice i dziadkowie zachwalają przedsięwzięcia jakie podejmuje przedszkole, ponieważ sprawia to niespotykaną uciechę maluchom, które na co dzień nie mają możliwości spotkać tak wyjątkowego gościa. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Córka w domu też nie może doczekać się na przyjście mikołaja, już powiesiła skarpetę i czeka na prezenty - mówi mama jednego z przedszkolaków

Świątecznej atmosferze uroku dodał występ zespołu, ale jednogłośnie największą atrakcją dla dzieci było pojawienie się gościa z brodą, w czerwonym płaszczu. A na zakończenie wszyscy zajadali się mikołajkowym tortem. 
 

Katarzyna Kurek

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe