Eligiusz Mich w roli felietonisty

  • 12.10.2018, 14:22 (aktualizacja 12.10.2018 16:36)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Eligiusz Mich w roli felietonisty
Podziel się:
Oceń:
Na wieczór autorski, który odbył się w czwartek 11 października Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury zostali zaproszeni przyjaciele i bliscy Eligiusza Micha.

Mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego Eligiusza Micha nie trzeba przedstawiać. Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego od wielu lat bierze czynny udział w życiu politycznym. Nie wszystkim jest może znany jako felietonista. Od roku 2009 na łamach "Wiadomości Świętokrzyskich" i portalu internetowego www.lokalnatelewizja.pl można było zapoznać się z jego rozważaniami na ważkie nie tylko polityczne tematy.

Eligiusz Mich przyznaje, że pisanie felietonów wymagało czasu i regularności, ale nigdy nie zawiódł swoich czytelników.

Na kanwie felietonów powstała książka pod tytułem "Jak Cię widzą tak Cię piszą" wydana przez Wyższą Szkołę Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św. Publikacja zawiera 100 z ponad 450 felietonów napisanych w latach 2009-2018, które okazują się być aktualne do dziś.

Zaproszeni goście gratulowali autorowi trafnych spostrzeżeń i refleksji zawartych w felietonach. Eligiusz Mich dołączył tym samym do grona Ostrowczan, którzy publikują.

Autor zadedykował książkę swojemu tacie - swojemu najwierniejszemu czytelnikowi.
 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe