CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

VII Krzemionkowskie Spotkania z Epoką Kamienia

  • 14.09.2018, 10:37 (aktualizacja 14.09.2018 16:11)
  • Artur Sitarski
VII Krzemionkowskie Spotkania z Epoką Kamienia
Podziel się:
Oceń:
Na terenie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki odbędą się VII Krzemionkowskie Spotkania z Epoką Kamienia. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez Muzeum i jest ściśle związane z promocją dziedzictwa archeologicznego Krzemionek.

Pradziejowe garncarstwo, tkactwo, obróbka krzemienia i rogów oraz neolityczna kuchnia. To jedne z wielu atrakcji jakie czekają na wszystkich którzy w weekend, 15 i 16 września odwiedzą Muzeum Archeologiczne w Krzemionkach.

Do muzeum warto wybrać się całą rodziną. Na najmłodszych przygotowano laboratorium archeologiczne i zajęcia edukacyjne. Starsi, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu archeologii, górnictwa, hutnictwa a nawet życia Inków, będą mieli okazję wysłuchać prelekcji.

Krzemionkowskie Spotkania z Epoką Kamienia to dobra okazja do zapoznania się z wieloma aspektami życia człowieka epoki neolitu i wczesnej epoki brązu.

Patronat nad wydarzeniem objęła Lokalna.TV.
 

Artur Sitarski
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe