Wielkie zmiany w małych firmach

  • 13.09.2018, 15:17 (aktualizacja 15.09.2018 08:49)
  • Artur Sitarski
Wielkie zmiany w małych firmach
Podziel się:
Oceń:
Rząd wspiera przedsiębiorców. Chcąc zaznajomić ich ze zmianami w prowadzeniu działalności gospodarczej w całej Polsce organizuje spotkania konsultacyjne w których wyjaśnia wszystkie aspekty związane z wprowadzoną 30 kiwetnia 2018 roku Konstytucją Biznesu.

Zmiany w prawie gospodarczym, skarbowym i emerytalnym zawsze budzą wiele emocji wśród przedsiębiorców. Nie wszyscy podchodzą do nich entuzjastycznie. Wiele osób boi się nowych przepisów bo nie wie jak je rozumieć i interpretować. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są wspólne spotkania na których przedsiębiorcy i przedstawiciele administracji rządowej mogą porozmawiać o wprowadzanych zmianach. Taką okazją są organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konferencje. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Przedsiębiorcy z optymizmem i nadzieją patrzą na wprowadzane zmiany, choć mają wiele obaw dotyczących kwestii interpretacyjnych i mechanizmu podzielonej płatności, który obowiązuje od 1 lipca 2018. 

Reforma prawa gospodarczego zawierająca 5 ustaw nazywana „Konstytucją Biznesu” wprowadza wiele nowości. Ten pakiet aktów prawnych ma ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej w myśl zasady, że przedsiębiorca ma być dla państwa partnerem a nie przeciwnikiem.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe