×

Święto wolnych książek

  • 12.06.2018, 15:01 (aktualizacja 14.06.2018 12:19)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Święto wolnych książek
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
12 czerwca to Święto Wolnych Książek. Jego celem jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej ilości książek.

Bookcrossing to niekonwencjonalna forma popularyzowania książek i czytelnictwa poprzez nieodpłatne ich przekazywanie metodą „podaj dalej”. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim w pełni angażuje się w bookcrossing. To działanie ma na celu stworzenie przez czytelników globalnej biblioteki, bez żadnych opłat czy kart bibliotecznych. 

Literaturę należy rozpowszechniać.Takie akcje mają na celu zintegrowanie miłośników czytania i zachęcenia innych do sięgania po książki, które nie są tylko ozdobami na półkach. Książka to skarbnica wiedzy, która od wieków łączy pokolenia. 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe