WARSZTATY: Poznaję i wykorzystuję, co natura podaruje

start 25.09.2021 10:00

Stowarzyszenie

koniec 25.09.2021 13:00

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, Sudół 135 a

Warsztaty odbędą się w weekend, 25 i 26 września, i podzielone będą na dwie części. Pierwsza z nich, tzw. wykładowa odbędzie się w Muzeum Historyczno-Archeologicznym i Rezerwacie „Krzemionki”. Na drugą część połączona z poczęstunkiem uczestnicy przemieszczą się do chatki znajdującej się w sąsiadującej z Krzemionkami miejscowości Sudół. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Świętokrzyski Fundusz Lokalny” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnym Operatorem Projektu jest Fundacja im. Stefana Artwińskiego. Informacje o zapisach na wydarzenie pojawią się w najbliższym czasie na facebookowym profilu Stowarzyszenia Pasikonik oraz na profilu Krzemionek. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.