Krzemionki: Historia pisma. Od obrazków do liter

start 15.02.2020 11:00
koniec 15.02.2020 13:00

Lokalizacja: Sudół

„Historia pisma. Od obrazków do liter” to kolejne zajęcia z cyklu „sobota w muzeum”, na które zaprasza Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki. 

Jak powstało pismo i czemu miało służyć? Czy kilka obrazków to już pismo? Spotkanie zostanie poświęcone jednej z największych zagadek prahistorii. Poza garścią informacji i ciekawostek, uczestnicy będą mieli okazję sami napisać list, choć nie jest pewne, czy znajdą kogoś, kto będzie potrafił go odczytać.

Zajęcia odbędą się 15 lutego, w sobotę o godzinie 11.00 w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki. Czas trwania warsztatów to około 1,5 godziny. Koszt zajęć: 8 zł od osoby.

Osoby chętne proszone są o wcześniejsze zgłoszenie pod nr telefonu 41 330 45 50 / 669 970 499 lub mailowo [email protected].

Regulamin zajęć dostępny jest pod linkiem: regulamin zajęć warsztatowych/lekcji.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.