Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019

start 11.11.2019 10:00
koniec 11.11.2019 16:00

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl prowadzone są zapisy do biegu ulicznego na dystansie 10 km oraz marszu nordic walking na dystansie 5 km w ramach Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2019. Swój udział w zaplanowanej na 11 listopada imprezie potwierdziło już 174 osoby, wnosząc odpowiednią opłatę startową.

Bieg i marsz ruszą punktualnie o godzinie 13:00 z płyty głównej Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO. Trasa 10-kilometrowego biegu uległa sporej zmianie, a bieg połączy dolną i górną część miasta. Uczestnicy „dyszki” podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach imprezy przebiegną przez Rynek, czy przebiegną obok oddanego przed kilkoma tygodniami do użytku gruntownie wyremontowanego budynku Ostrowieckiego Browaru Kultury.

Na mecie każdy, kto ukończy bieg uliczny (10 km) lub uliczny marsz nordic walking (5 km), otrzyma piękny medal przygotowany dla finiszerów Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2019 przez pracownię "Voytex - trofea sportowe" z Radzymina. Tradycyjnie będzie to medal odlewany, częściowo barwiony w kolorach narodowych, biało – czerwonych i zwieńczony dedykowaną szarfą.

Wszyscy uczestnicy biegu na 10 km oraz marszu nordic walking otrzymają ponadto atrakcyjny pakiet startowy, w skład którego wchodzić będą m.in. okazjonalne koszulka i torba z logo imprezy oraz talon na posiłek.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.