Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ekochatka - sklep ze zdrową żywnością

Opis działalności

Ekochatka to sklep ekologiczny, w którym zaopatrzysz się w żywność bio, suplementy diety, ekologiczne kosmetyki i środki czystości. Wszystko w jednym miejscu, a do tego w szerokim wyborze, przystępnej cenie, od certyfikowanych producentów!

Ekochatka oferuje zdrową żywność, odpowiednią dla każdego - także dla dzieci i osób na diecie bezglutenowej. Produkty pochodzą z całego świata. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów, w tym sklepie znajdziesz produkty niedostępne nigdzie indziej w Polsce.

Sklep ekologiczny Ekochatka to nie tylko zdrowa żywność. Zadbaj o siebie dzięki wegańskim kosmetykom, odpowiednim dla osób z różnymi typami skory. Znajdzie się cos dla kobiet, mężczyzn oraz dla najmłodszych.

Dzięki ekologicznym środkom czystości z Ekochatki, raz na zawsze pozbędziesz się toksycznej domowej chemii. Po sprzątaniu, w Twoim domu będzie pachniało świeżością - nie gryzącymi w nos preparatami. Bo jak dbać o siebie, to kompleksowo - zdrowy tryb życia nie kończy się na odżywianiu i doborze kosmetyków.

Ekochatka jest prowadzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku ekologicznych produktów. Asortyment sklepu został opracowany na podstawie rzetelnej wiedzy, z troską o faktyczną jakość produktów i zdrowie Klienta.

Sklep funkcjonuje nie tylko w Internecie. Punkt stacjonarny znajdziesz w Krakowie - zajdź do Ekochatki, gdy będziesz w tym pięknym mieście. A teraz... odwiedź ją bez wychodzenia z domu!

Kategoria

Lokalizacja
Legendy 3
30-147 Kraków, małopolskie
12 307 26 30
Reklama