Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
EDUKACJA:

przedszkola

W Przedszkolu nr 5 oddychają czystym powietrzem
W Przedszkolu nr 5 oddychają czystym powietrzem

Publiczne Przedszkole nr 5 wzięło udział w ogólnopolskiej kampanii "Oddychaj Polsko".

22.11.2019 12:31    3
Dziś świętował Miś
Dziś świętował Miś

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji, jak co roku nauczyciele i przedszkolaki z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola "Pajacyk" zorganizowali wyjątkowe święto.

21.11.2019 13:50    3
Przedszkolaki z Pasji dla podopiecznych "Promyka" o tolerancji
Przedszkolaki z Pasji dla podopiecznych "Promyka" o tolerancji

16 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji, z tej okazji przedszkolaki Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys wystąpiły dla podopiecznych Szkoły Podstawowej Specjalnej "Promyk".

20.11.2019 14:31    3
Gliniane warsztaty w Promyku
Gliniane warsztaty w Promyku

Po raz pierwszy w Szkole Podstawowej i Przedszkolu Specjalnym "Promyk" w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowano warsztaty lepienia z gliny.

15.11.2019 11:39    6
"Polska Moja Ojczyzna"
"Polska Moja Ojczyzna"
11.11.2019 09:56    4
Ostrowieckie przedszkolaki wystąpiły dla Niepodległej
Ostrowieckie przedszkolaki wystąpiły dla Niepodległej

Na scenie kina "Etiuda" zaprezentowało się ponad 200 przedszkolaków ze wszystkich publicznych i niepublicznych placówek, w ramach patriotycznego koncertu pod tytułem: "Polska moja Ojczyzna".

08.11.2019 12:41    4
"Słoneczny Uśmiech" na edukacyjnej drodze
"Słoneczny Uśmiech" na edukacyjnej drodze

Około 60 maluchów z 3 oddziałów Przedszkola "Słoneczny Uśmiech" w Częstocicach zostało przyjętych do społeczności przedszkolnej i oficjalnie, w towarzystwie rodziców zostali pasowani na przedszkolaków, a tym samym rozpoczęli swoją przygodę edukacyjną.

28.10.2019 11:20    1
 Maluchy z "19-tki" już po pasowaniu
Maluchy z "19-tki" już po pasowaniu

W październiku tego roku, w zaciszu Gospodarstwa Eko-Agroturystycznego „Pod Lasem” w Starej Dębowej Woli odbyła się ceremonia Pasowania na Przedszkolaka.

25.10.2019 11:30    1    3
K.Cukierska: Rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną
K.Cukierska: Rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną

Swoją przygodę z "Pasją" rozpoczęło blisko 50 przedszkolaków.

18.10.2019 13:16    3
DO OSTROWCA PRZYJECHAŁA KICIA KOCIA
DO OSTROWCA PRZYJECHAŁA KICIA KOCIA
10.08.2019 12:03    7
bezchmurnie

Temperatura: 32°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
ReklamaŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BoriankaTreść komentarza: Borianki a nie Borowianki.Źródło komentarza: Wianki popłynęły. Noc Świętojańska w BoriiAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Pani Redaktor .Naczelna! Jeśli my, widzowie, proszeni jesteśmy o napisania komentarza do prezentowanych filmowych i informacyjnych materiałów, to oznacza, że mamy do siebie wzajemne zaufanie. Pozwoliłem sobie na komentarz odnośnie pomyłki daty obrad Rady Miasta na temat udzielenia absolutorium dla Pana Prezydenta O-ca J. Górczyńskiego. Komentarz mój ukazał się , aby z czasem zniknąć ! Czy jest to etyczne ? ,zgodne z obopólną normą wzajemności i zaufania? "Prawdziwa CNOTA krytyk się nie boi"." Virtus post nummus" - wpierw dbacie o majątek, a później dopiero o cnotę.( z Listów Horacego wyszydzającego Rzymian.). Pozostaję ,jak zawsze z szacunkiem, "patrzący z bliska". Oraz z nadzieją, że usunięty mój komentarz wróci na stosownie miejsce w rubryce Komentarze.Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: Patrzący z bliska- niezmiennie!Treść komentarza: Szanowny Panie/Pani Redaktorku ( z LOKALNA TELEWIZJA*PL),... byle do wtorku ! Zanim napiszesz, informując o datach ważnych , mniej ważnych i tych nieważnych( ale przeznaczonych dla odbiorców!) ,proszę spoglądać w...KALENDARZ. Jeśli Sesja Absolutoryjna odbyła się w mieście Ostrowcu Św. we WTOREK był to 21. dzień czerwca. Jeśli jednak miało to miejsce we ŚRODĘ ,to nastąpiła nowa doba, i był to już 22. dzień czerwca b. r. Sam już nie wiem, kiedy miało miejsce udzielenie Panu Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu, ABSOLUTORIUM. A data nie jest obojętna, bo np. nieobecni 21.06. mogli już być obecni 22. 06 ! Ot taki " lapsus datowy", a daje nam, mieszkańcom, coś do myślenia ! Może i Sz. Panu/Pani również?Źródło komentarza: Prezydent Jarosława Górczyński z wotum zaufania od radnychAutor komentarza: KubekTreść komentarza: Olbrzymia tragedia zwłaszcza że widząc co następuje nic nie możesz zrobić. Pewnie nie jeden chciałby pomóc lecz możesz tylko co naj wyżej odwrócić wzrok by tego nie oglądać, a rodzinie współczuć.Źródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowcaAutor komentarza: ,Treść komentarza: "Sztuka jest sztuka" No coments.Źródło komentarza: Fatalna pomyłka w ostrowieckim szpitaluAutor komentarza: rumunTreść komentarza: a filmik ktoś maŹródło komentarza: Tragedia na Pułankach. Kobieta skoczyła z wieżowca
Reklama