Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

PARK KULTURY w Starachowicach

Interwencje artystyczne w rezydencji
Interwencje artystyczne w rezydencji

W starachowickim Parku Kultury, w którym już za chwilę rozpocznie się długo wyczekiwany remont, dzieją się rzeczy niezwykłe, a to za sprawa gości, którzy od 13 września w opuszczonym już i pustym budynku stworzyli Rezydencję Artystyczną "Doświadczanie nowoczesności. Między utopią a antyutopią"

16.09.2022 17:52    2
Happy Bus przyjedzie dać radość najmłodszym
Happy Bus przyjedzie dać radość najmłodszym

Od 6 do 8 sierpnia w Starachowicach, a dokładniej na Placu pod Skałkami zaparkuje Happy Bus.

14.07.2022 10:42    1
Reklama
Reklama
Zapowiada się retro wieczór
Zapowiada się retro wieczór

10 lipca (niedziela) o godzinie 17.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Starachowicach na specjalnie na życzenie mieszkańców miasta wystąpi Anna Maria Adamiak – wybitna śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, aktorka, pedagog, muzykoterapeutka.

04.07.2022 19:54    1
Co usłyszymy w ten weekend?
Co usłyszymy w ten weekend?

Park Kultury w Starachowicach zaprasza na wydarzenia muzyczne już w najbliższy weekend.

10.06.2022 14:07
Jula i Felicjan Andrzejczak wystąpią na XXI Jarmarku u Starzecha
Jula i Felicjan Andrzejczak wystąpią na XXI Jarmarku u Starzecha

W sobotę 28 maja w Starachowicach odbędzie się XXI Jarmark u Starzecha.

25.05.2022 08:56
Reklama
Manga w wykonaniu młodych artystów
Manga w wykonaniu młodych artystów

16 maja 2022 roku w starachowickim Parku Kultury odbył się wernisaż wystawy „Manga Art”.

19.05.2022 13:16    1
30 urodziny Starachowian
30 urodziny Starachowian

W sobotę, 7 maja w sali widowiskowej Parku Kultury odbył się jubileuszowy koncert Teatru Muzycznego nad Kamienną Starachowianie.

08.05.2022 09:29    4
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury

Kateryna Gawrilyuk ze Lwowa - Mistrzyni Sportu Ukrainy w tańcach sportowych, trener, nauczyciel, choreograf, sędzia na turniejach z ponad 20-letnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia tańca towarzyskiego w starachowickim Parku Kultury.

06.05.2022 10:14    2
Koncertowy weekend w Starachowicach
Koncertowy weekend w Starachowicach

Starachowicki Park Kultury w najbliższy weekend (14 i 15 maja) zaprasza na koncerty. Będą polskie szlagiery, nie zabraknie polsko-ukraińskiej solidarności.

04.05.2022 19:00    1
Szwedes i Roznerski zapraszają do pokoju w dziwnym hotelu
Szwedes i Roznerski zapraszają do pokoju w dziwnym hotelu

W starachowickim Parku Kultury już w najbliższy piątek, 29 kwietnia publiczność będzie mogła zobaczyć spektakl pod tytułem „Niemy kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W rolach głównych wystąpią popularni aktorzy: Mikołaj Roznerski i Piotr Szwedes .

25.04.2022 13:01