Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

PARK KULTURY w Starachowicach

Interwencje artystyczne w rezydencji
Interwencje artystyczne w rezydencji

W starachowickim Parku Kultury, w którym już za chwilę rozpocznie się długo wyczekiwany remont, dzieją się rzeczy niezwykłe, a to za sprawa gości, którzy od 13 września w opuszczonym już i pustym budynku stworzyli Rezydencję Artystyczną "Doświadczanie nowoczesności. Między utopią a antyutopią"

16.09.2022 17:52    2
Happy Bus przyjedzie dać radość najmłodszym
Happy Bus przyjedzie dać radość najmłodszym

Od 6 do 8 sierpnia w Starachowicach, a dokładniej na Placu pod Skałkami zaparkuje Happy Bus.

14.07.2022 10:42    1
Reklama
Reklama
Zapowiada się retro wieczór
Zapowiada się retro wieczór

10 lipca (niedziela) o godzinie 17.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Starachowicach na specjalnie na życzenie mieszkańców miasta wystąpi Anna Maria Adamiak – wybitna śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, aktorka, pedagog, muzykoterapeutka.

04.07.2022 19:54    1
Co usłyszymy w ten weekend?
Co usłyszymy w ten weekend?

Park Kultury w Starachowicach zaprasza na wydarzenia muzyczne już w najbliższy weekend.

10.06.2022 14:07
Jula i Felicjan Andrzejczak wystąpią na XXI Jarmarku u Starzecha
Jula i Felicjan Andrzejczak wystąpią na XXI Jarmarku u Starzecha

W sobotę 28 maja w Starachowicach odbędzie się XXI Jarmark u Starzecha.

25.05.2022 08:56
Reklama
Manga w wykonaniu młodych artystów
Manga w wykonaniu młodych artystów

16 maja 2022 roku w starachowickim Parku Kultury odbył się wernisaż wystawy „Manga Art”.

19.05.2022 13:16    1
30 urodziny Starachowian
30 urodziny Starachowian

W sobotę, 7 maja w sali widowiskowej Parku Kultury odbył się jubileuszowy koncert Teatru Muzycznego nad Kamienną Starachowianie.

08.05.2022 09:29    4
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury

Kateryna Gawrilyuk ze Lwowa - Mistrzyni Sportu Ukrainy w tańcach sportowych, trener, nauczyciel, choreograf, sędzia na turniejach z ponad 20-letnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia tańca towarzyskiego w starachowickim Parku Kultury.

06.05.2022 10:14    2
Koncertowy weekend w Starachowicach
Koncertowy weekend w Starachowicach

Starachowicki Park Kultury w najbliższy weekend (14 i 15 maja) zaprasza na koncerty. Będą polskie szlagiery, nie zabraknie polsko-ukraińskiej solidarności.

04.05.2022 19:00    1
Szwedes i Roznerski zapraszają do pokoju w dziwnym hotelu
Szwedes i Roznerski zapraszają do pokoju w dziwnym hotelu

W starachowickim Parku Kultury już w najbliższy piątek, 29 kwietnia publiczność będzie mogła zobaczyć spektakl pod tytułem „Niemy kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W rolach głównych wystąpią popularni aktorzy: Mikołaj Roznerski i Piotr Szwedes .

25.04.2022 13:01
KOMENTARZE
Autor komentarza: whiskasTreść komentarza: "Wróbel i kot" Czarny kot Psot wlazł na wysoki płot Wolno przechadza się po żerdzi "Ale nudy" - stanowczo stwierdził Grzbiet wygina i o żerdź ostrzy pazury "Miaaał! Widzę wszystko z tej góry. Ale nic ciekawego nie widzę. O! Tam mała mysz! Ale myszy nie łapię, Bo się ich brzydzę." Na gałęzi wróbel ćwierka i ćwierka Kot Psot spogląda na wróbelka A wróbel na to: " - Co tak nerwowo kocie łazisz po płocie? - Ja chcę się wróblu w coś pobawić. - odparł kot - Ćwir! Ćwir! Ty kocie chcesz się pobawić? A może chcesz coś zjeść? No to uciekam. Cześć! - Zaczekaj wróblu! Nie uciekaj! Ja Ciebie nie zjem. Przyrzekam! - Oj! Kłamiesz kocie Psocie. Ja odlatuję, bo zbyt nerwowo łazisz po tym płocie. - Miaaał! Ja tylko na zabawę ochotę żem miał."Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: GuruTreść komentarza: To ze osm go sprzedaje to skandal stulecia..jak oni reprezentują mieszkancowŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: A zdjęcie reklamujące dni muzyki z ostatniego koncertu na Piaskach. Muzyczne Wieczory mają jednak swój styl i poziom. Trzeba uczyć się od najlepszych. Dobry macie wzór.Źródło komentarza: Przed nami weekend dla melomanówAutor komentarza: Kot "Stalin."Treść komentarza: Za to mamy pomnik Wojtyły na Kościelnej.Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: dsgdfgTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7149479Źródło komentarza: Za nami DNI OSTROWCA 2022Autor komentarza: ...___Treść komentarza: Panie Prezesie daj pan spokój! NaprawdęŹródło komentarza: Kłopoty mieszkańców z parkingiemAutor komentarza: KapecTreść komentarza: Wszystkie miasta mają jakiś pomnik. My mamy naszego miga.mam 43 lata i jest dla mnie sentymentalny bo przypomina mi moje dzieciństwo. Najlepiej zagrajcie ten ostrowiec i posadźcie ziemniaki bo dotego nasze władze zmierzaŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: ...---...---Treść komentarza: Cha,Cha...... Teatrzyk na 6 :) Dajcie spokój. Przeproście I Spadajcie !Źródło komentarza: Będzie duża obwodnica Ostrowca Świętokrzyskiego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama