" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

PARK KULTURY w Starachowicach

Manga w wykonaniu młodych artystów
Manga w wykonaniu młodych artystów

16 maja 2022 roku w starachowickim Parku Kultury odbył się wernisaż wystawy „Manga Art”.

19.05.2022 13:16    1
30 urodziny Starachowian
30 urodziny Starachowian

W sobotę, 7 maja w sali widowiskowej Parku Kultury odbył się jubileuszowy koncert Teatru Muzycznego nad Kamienną Starachowianie.

08.05.2022 09:29    2
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury
Mistrzyni Ukrainy poprowadzi zajęcia w Parku Kultury

Kateryna Gawrilyuk ze Lwowa - Mistrzyni Sportu Ukrainy w tańcach sportowych, trener, nauczyciel, choreograf, sędzia na turniejach z ponad 20-letnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia tańca towarzyskiego w starachowickim Parku Kultury.

06.05.2022 10:14    1
Koncertowy weekend w Starachowicach
Koncertowy weekend w Starachowicach

Starachowicki Park Kultury w najbliższy weekend (14 i 15 maja) zaprasza na koncerty. Będą polskie szlagiery, nie zabraknie polsko-ukraińskiej solidarności.

04.05.2022 19:00    1
Szwedes i Roznerski zapraszają do pokoju w dziwnym hotelu
Szwedes i Roznerski zapraszają do pokoju w dziwnym hotelu

W starachowickim Parku Kultury już w najbliższy piątek, 29 kwietnia publiczność będzie mogła zobaczyć spektakl pod tytułem „Niemy kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W rolach głównych wystąpią popularni aktorzy: Mikołaj Roznerski i Piotr Szwedes .

25.04.2022 13:01
„Sentymentalne powroty” - wystawa ręcznie robionych lalek
„Sentymentalne powroty” - wystawa ręcznie robionych lalek

W sobotę, 23 kwietnia o godz. 16.00 w foyer Parku Kultury w Starachowicach odbędzie się finisaż wystawy „Sentymentalne powroty” autorstwa Jolanty Weiser i Anny Michalczyk. Wystawa jest nietypowa, jej bohaterkami ręcznie robione lalki artystyczne w strojach z okresu 20-lecia międzywojennego.

22.04.2022 14:18
25 lat idą przez życie tanecznym krokiem
25 lat idą przez życie tanecznym krokiem

Członkowie Zespołu Tańca i Inscenizacji „Plejada” występują na przeróżnych konkursach, festiwalach i wydarzeniach , swoje umiejętności taneczne trenują w starachowickim Parku Kultury. 6 i 9 kwietnia zaprezentują się publiczności w jubileuszowym koncercie.

04.04.2022 10:42
Poznaliśmy kobiety sprawcze w północnej części regionu
Poznaliśmy kobiety sprawcze w północnej części regionu

Kobiety w sposób wyjątkowy potrafia łaczyć obowiazki zawodowe z rodzinnymi. Potrafią mobilizować nie tylko własne dzieci, doskonale potrafią przekonywać do aktywności i działania. Te najbardziej sprawcze, reprezentantki sześciu powiatów z północnej części województwa wybrała kapituła w ramach projektu Kobieta22.

28.03.2022 12:18
STARACHOWICE | Park Kultury dla Pań
STARACHOWICE | Park Kultury dla Pań

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet starachowicki Park Kultury przygotował ciekawe propozycje dla Pań.

08.03.2022 12:06    2
STARACHOWICE | Oscarowy marzec w Kinie Kultura
STARACHOWICE | Oscarowy marzec w Kinie Kultura

Starachowickie Kino Kultura przedstawiło swoją marcową ofertę dla widzów.

03.03.2022 10:17
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama