" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Nocne zwiedzanie Browaru Saskich
Nocne zwiedzanie Browaru Saskich

Niecodzienną ofertę na Noc Muzeów przygotowali pracownicy instytucji funkcjonujących w Ostrowieckim Browarze Kultury. Od godziny 20.00 chętni mogli nie tylko zwiedzić na co dzień niedostępne miejsca biblioteki czy zakamarki MCK-u, ale również wziąć udział warsztatach z „Panem od plastyki”.

14.05.2022 22:41    6
Biblioteka na krańcach świata
Biblioteka na krańcach świata

Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła dzieci i młodzież na warsztaty „pod chmurką”.

13.05.2022 14:13    1
Trwa Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Będzie nocne zwiedzanie
Trwa Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Będzie nocne zwiedzanie

W niedzielę, 8 maja, rozpoczął się tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, w ramach którego pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotowali atrakcje dla czytelników.

11.05.2022 15:45    1
„Maryla Szymiczkowa” odwiedziła ostrowiecką bibliotekę
„Maryla Szymiczkowa” odwiedziła ostrowiecką bibliotekę

„Tajemnica domu Helclów”, „Rozdarta zasłona”, „Seans w Domu Egipskim” i „Złoty róg” to powieści autorstwa „Maryli Szymiczkowej”, czyli Jacka Dehnela i Piotra Tarczyńskiego, którzy w piątek, 1 kwietnia, w Miejskiej Bibliotece Publicznej spotkali się z ostrowieckimi czytelnikami.

04.04.2022 11:13
P. Górniak: Mam nadzieję, że będzie to pierwsze z licznych spotkań, które przed nami
P. Górniak: Mam nadzieję, że będzie to pierwsze z licznych spotkań, które przed nami

1 kwietnia, i to nie prima aprilisowy żart, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie, którego bohaterami będą Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński.

24.03.2022 16:09    1
Dzień Kobiet w bibliotece
Dzień Kobiet w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprosiła Panie do kreatywnego spędzenia Dnia Kobiet.

08.03.2022 14:35    4
MBP | Dzieci przygotowały niespodziankę dla rodziców, a rodzice dla dzieci
MBP | Dzieci przygotowały niespodziankę dla rodziców, a rodzice dla dzieci

„Familijna sobota w bibliotece” to cykl zajęć, które organizowane są z myślą o dzieciach i ich rodzicach. W minioną sobotę uczestnicy wspólnie śpiewali i tańczyli, a także obejrzeli bajkę.

21.02.2022 15:19    2
Walentynki w bibliotece
Walentynki w bibliotece

W walentynkowe popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej zorganizowano niecodzienne spotkanie. W roli głównej oczywiście pojawiły się serduszka i książki o miłości. Było również coś dla ciała.

14.02.2022 21:44    5
Walentynki w bibliotece? Czemu by nie
Walentynki w bibliotece? Czemu by nie

Walentynki, święto zakochanych, spędzić można na różne sposoby. Jedni zabiorą ukochaną osobę na kolację do restauracji, drudzy do kina, a jeszcze inni wolą spędzić ten dzień we dwoje w swoich czterech ścianach. 14 lutego dorośli mogą się także wybrać do ostrowieckiej biblioteki.

08.02.2022 13:59
Czym dla dzieci jest pozytywne myślenie?
Czym dla dzieci jest pozytywne myślenie?

W kalendarzu Świąt Nietypowych środa, 2 lutego, to m.in. Dzień Niedźwiedzia, Świstaka, Handlowca, a nawet Naleśnika. Tego dnia obchodzimy również Dzień Pozytywnego Myślenia, którego pomysłodawcą jest amerykańska psycholog Kirsten Harrell. Z tej okazji w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się zajęcia dla najmłodszych.

02.02.2022 14:19
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama