Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Książka na weekend odc. 65
Książka na weekend odc. 65
12.08.2022 15:05    3
Agnieszka Krawczyk spotkała się z czytelnikami
Agnieszka Krawczyk spotkała się z czytelnikami

We wtorek, 9 sierpnia, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk.

10.08.2022 12:42
„Basia” na topie
„Basia” na topie

We wtorek, 9 sierpnia, Zofia Stanecka spotkała się z najmłodszymi czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

09.08.2022 15:44    2
Królewna zachęcała dzieci do zdrowego odżywiania się
Królewna zachęcała dzieci do zdrowego odżywiania się

W poniedziałek, 8 sierpnia, najmłodsi czytelnicy ostrowieckiej biblioteki obejrzeli spektakl „Baśń dla małych łakomczuszków – tajemnice zdrowych brzuszków”. Przed publicznością wystąpili aktorzy krakowskiego Teatru Maska.

08.08.2022 11:28    3
Książka na weekend odc.64
Książka na weekend odc.64
06.08.2022 13:34    1
Książka na weekend odc. 63
Książka na weekend odc. 63
29.07.2022 14:05    3
Książki się nie starzeją
Książki się nie starzeją

„Dawnych książek czar – poznajemy lektury rodziców i dziadków” to cykl zajęć, który pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotowali z myślą o najmłodszych czytelnikach.

28.07.2022 09:32    1
Książka na weekend odc. 62
Książka na weekend odc. 62
22.07.2022 14:08    1
Asteriks uratował Obeliksa w Ostrowieckim Browarze Kultury
Asteriks uratował Obeliksa w Ostrowieckim Browarze Kultury

W ramach akcji „Czytelnicza Ortodroma - kurs na Browar pełen książek”, przed najmłodszymi mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego wystąpili aktorzy teatru Blaszany Bębenek.

20.07.2022 13:48    2
To już trzeci tydzień „Czytelniczej Ortodromy” w MBP
To już trzeci tydzień „Czytelniczej Ortodromy” w MBP

„Czytelnicza Ortodroma - kurs na Browar pełen książek” to wakacyjna akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej, w ramach której instytucja przygotowała mnóstwo aktywności dla czytelników.

14.07.2022 14:35    1