Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim

Przed nami weekend dla melomanów
Przed nami weekend dla melomanów

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na cykl koncertów w ramach XIV Dni Muzyki. Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury. Ilość miejsc ograniczona.

Wczoraj, 15:52    1    2
Ostatnie wolne miejsca na kulturalne wojaże
Ostatnie wolne miejsca na kulturalne wojaże

Projekt "Wojaże dla wrażeń", realizowany przez Miejskie Centrum Kultury, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. W czwartek o godzinie 8.30 grupa osób wyjedzie na pierwszą kulturalną wyprawę do Narodowej Galerii Sztuki Zachęta i Muzeum Sztuki Współczesnej. Na kolejne wyjazdy pozostały ostatnie wolne miejsca.

28.09.2022 09:37    1
Reklama
Reklama
Wojaże dla kulturalnych wrażeń
Wojaże dla kulturalnych wrażeń

Miejskie Centrum Kultury w partnerstwie z Biurem Wystaw Artystycznych rozpoczynają projekt „Wojaże dla Wrażeń”. Dzięki czemu mieszkańcy Ostrowca będą mogli wyjechać na 9 wycieczek: do teatrów, muzeów i galerii sztuki.

23.09.2022 14:37    2
Patryk Salamon przed wyjazdem z Ostrowca pokazał co potrafi
Patryk Salamon przed wyjazdem z Ostrowca pokazał co potrafi

Patryk Salamon jest ostrowczaninem, który wkrótce zwoje zdolności wokalne i plastyczne będzie doskonalił w Akademii sztuk Pięknych w warszawie jako student pierwszego roku. W ramach pożegnania z miastem, w piątek, 16 września zaprezentowano jego prace w Miejskim Centrum Kultury, a po wernisażu solista wystąpił z koncertem.

19.09.2022 15:21
Trzecia odsłona BrowArtu. Warsztaty teatralne, dziennikarskie i taneczne
Trzecia odsłona BrowArtu. Warsztaty teatralne, dziennikarskie i taneczne

Przed nami trzeci weekend Festiwalu Sztuk BrowART i kolejne wydarzenia kulturalne poprzedzone częścią warsztatową. Miejskie Centrum Kultury w piątek zaprasza na recital i wystawę Patryka Salamona.

15.09.2022 13:28    1
Reklama
Świętokrzyskie wesele w ostrowieckim parku
Świętokrzyskie wesele w ostrowieckim parku

18 września w Ostrowcu Świętokrzyskim, w parku miejskim na terenie zieleni w okolicach molo odbędzie się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich. Uczestnicy imprezy o godz. 17.00 będą mogli zobaczyć obrzęd weselny. o 19.00 zagra kapela Drewutnia.

14.09.2022 17:19    3
Rola kultury i sztuki w edukacji młodego pokolenia
Rola kultury i sztuki w edukacji młodego pokolenia

W piatek, 16 września w Ostrowieckim Browarze Kultury w ramach trwającego festiwalu sztuk BrowART odbędzie się konferencja dla dyrektorów, nauczycieli i pedagogów przedszkolnych i szkolnych na temat roli kultury i sztuki w edukacji młodego pokolenia.

14.09.2022 15:49    2
Emocje dzieci uwiecznione na fotografiach
Emocje dzieci uwiecznione na fotografiach

W piątek, 2 września, w Galerii Fotografii MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się wernisaż wystawy 15. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego pt. „Wszystkie dzieci świata”.

02.09.2022 18:35
BrowART - projekt na wrzesień
BrowART - projekt na wrzesień

Ostrowieckie instytucje kultury kolejny już raz łączą siły i przystępują do realizacji projektu, który został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

25.08.2022 16:14    1
Coś dla artystów, coś dla majsterkowiczów
Coś dla artystów, coś dla majsterkowiczów

Koniec wakacji zbliża się, a ostatnie dni wolnego czasu warto wykorzystać, łącząc naukę z dobrą zabawą. Swoją ofertę kreatywnych warsztatów dla dzieci i młodzieży ma Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

19.08.2022 13:07