Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim

Przed nami weekend dla melomanów
Przed nami weekend dla melomanów

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na cykl koncertów w ramach XIV Dni Muzyki. Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury. Ilość miejsc ograniczona.

Wczoraj, 15:52    1    2
Ostatnie wolne miejsca na kulturalne wojaże
Ostatnie wolne miejsca na kulturalne wojaże

Projekt "Wojaże dla wrażeń", realizowany przez Miejskie Centrum Kultury, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. W czwartek o godzinie 8.30 grupa osób wyjedzie na pierwszą kulturalną wyprawę do Narodowej Galerii Sztuki Zachęta i Muzeum Sztuki Współczesnej. Na kolejne wyjazdy pozostały ostatnie wolne miejsca.

28.09.2022 09:37    1
Reklama
Reklama
Wojaże dla kulturalnych wrażeń
Wojaże dla kulturalnych wrażeń

Miejskie Centrum Kultury w partnerstwie z Biurem Wystaw Artystycznych rozpoczynają projekt „Wojaże dla Wrażeń”. Dzięki czemu mieszkańcy Ostrowca będą mogli wyjechać na 9 wycieczek: do teatrów, muzeów i galerii sztuki.

23.09.2022 14:37    2
Patryk Salamon przed wyjazdem z Ostrowca pokazał co potrafi
Patryk Salamon przed wyjazdem z Ostrowca pokazał co potrafi

Patryk Salamon jest ostrowczaninem, który wkrótce zwoje zdolności wokalne i plastyczne będzie doskonalił w Akademii sztuk Pięknych w warszawie jako student pierwszego roku. W ramach pożegnania z miastem, w piątek, 16 września zaprezentowano jego prace w Miejskim Centrum Kultury, a po wernisażu solista wystąpił z koncertem.

19.09.2022 15:21
Trzecia odsłona BrowArtu. Warsztaty teatralne, dziennikarskie i taneczne
Trzecia odsłona BrowArtu. Warsztaty teatralne, dziennikarskie i taneczne

Przed nami trzeci weekend Festiwalu Sztuk BrowART i kolejne wydarzenia kulturalne poprzedzone częścią warsztatową. Miejskie Centrum Kultury w piątek zaprasza na recital i wystawę Patryka Salamona.

15.09.2022 13:28    1
Reklama
Świętokrzyskie wesele w ostrowieckim parku
Świętokrzyskie wesele w ostrowieckim parku

18 września w Ostrowcu Świętokrzyskim, w parku miejskim na terenie zieleni w okolicach molo odbędzie się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich. Uczestnicy imprezy o godz. 17.00 będą mogli zobaczyć obrzęd weselny. o 19.00 zagra kapela Drewutnia.

14.09.2022 17:19    3
Rola kultury i sztuki w edukacji młodego pokolenia
Rola kultury i sztuki w edukacji młodego pokolenia

W piatek, 16 września w Ostrowieckim Browarze Kultury w ramach trwającego festiwalu sztuk BrowART odbędzie się konferencja dla dyrektorów, nauczycieli i pedagogów przedszkolnych i szkolnych na temat roli kultury i sztuki w edukacji młodego pokolenia.

14.09.2022 15:49    2
Emocje dzieci uwiecznione na fotografiach
Emocje dzieci uwiecznione na fotografiach

W piątek, 2 września, w Galerii Fotografii MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się wernisaż wystawy 15. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego pt. „Wszystkie dzieci świata”.

02.09.2022 18:35
BrowART - projekt na wrzesień
BrowART - projekt na wrzesień

Ostrowieckie instytucje kultury kolejny już raz łączą siły i przystępują do realizacji projektu, który został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

25.08.2022 16:14    1
Coś dla artystów, coś dla majsterkowiczów
Coś dla artystów, coś dla majsterkowiczów

Koniec wakacji zbliża się, a ostatnie dni wolnego czasu warto wykorzystać, łącząc naukę z dobrą zabawą. Swoją ofertę kreatywnych warsztatów dla dzieci i młodzieży ma Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

19.08.2022 13:07
KOMENTARZE
Autor komentarza: whiskasTreść komentarza: "Wróbel i kot" Czarny kot Psot wlazł na wysoki płot Wolno przechadza się po żerdzi "Ale nudy" - stanowczo stwierdził Grzbiet wygina i o żerdź ostrzy pazury "Miaaał! Widzę wszystko z tej góry. Ale nic ciekawego nie widzę. O! Tam mała mysz! Ale myszy nie łapię, Bo się ich brzydzę." Na gałęzi wróbel ćwierka i ćwierka Kot Psot spogląda na wróbelka A wróbel na to: " - Co tak nerwowo kocie łazisz po płocie? - Ja chcę się wróblu w coś pobawić. - odparł kot - Ćwir! Ćwir! Ty kocie chcesz się pobawić? A może chcesz coś zjeść? No to uciekam. Cześć! - Zaczekaj wróblu! Nie uciekaj! Ja Ciebie nie zjem. Przyrzekam! - Oj! Kłamiesz kocie Psocie. Ja odlatuję, bo zbyt nerwowo łazisz po tym płocie. - Miaaał! Ja tylko na zabawę ochotę żem miał."Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: GuruTreść komentarza: To ze osm go sprzedaje to skandal stulecia..jak oni reprezentują mieszkancowŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: A zdjęcie reklamujące dni muzyki z ostatniego koncertu na Piaskach. Muzyczne Wieczory mają jednak swój styl i poziom. Trzeba uczyć się od najlepszych. Dobry macie wzór.Źródło komentarza: Przed nami weekend dla melomanówAutor komentarza: Kot "Stalin."Treść komentarza: Za to mamy pomnik Wojtyły na Kościelnej.Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: dsgdfgTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7149479Źródło komentarza: Za nami DNI OSTROWCA 2022Autor komentarza: ...___Treść komentarza: Panie Prezesie daj pan spokój! NaprawdęŹródło komentarza: Kłopoty mieszkańców z parkingiemAutor komentarza: KapecTreść komentarza: Wszystkie miasta mają jakiś pomnik. My mamy naszego miga.mam 43 lata i jest dla mnie sentymentalny bo przypomina mi moje dzieciństwo. Najlepiej zagrajcie ten ostrowiec i posadźcie ziemniaki bo dotego nasze władze zmierzaŹródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: ...---...---Treść komentarza: Cha,Cha...... Teatrzyk na 6 :) Dajcie spokój. Przeproście I Spadajcie !Źródło komentarza: Będzie duża obwodnica Ostrowca Świętokrzyskiego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama