Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bezbolesne zabiegi skupioną falą uderzeniową BTL FSWT

MARKMED Rehabilitacja Ruchowa Marek Wiecheć to firma medyczna powstała w 1997 r. Od początku zajmuje się szeroko rozumianą działalnością fizjoterapeutyczną, edukacyjną i prozdrowotną: profilaktyką, terapią, edukacją zdrowotną, badaniami naukowymi, szkoleniami dla fizjoterapeutów i lekarzy.
Ładuję odtwarzacz...


Rehabilitacje traktuje poważanie I jest jednocześnie punktem wyjścia i punktem odniesienia  dla podejmowanych  działań w zakresie fizjoterapii.

Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy i stale uzupełniany sprzęt fizjoterapeutyczny i diagnostyczny. W Centrum Rehabilitacji MARKMED w prowadzone są zabiegi bezbolesną skupioną falą uderzeniową BTL FSWT. Firma jako jedyna w regionie proponujemy pacjentom tego typu terapię.

Wskazania:

- ostrogi piętowe, haluksy,

- "zamrożony bark",

- łokieć tenisisty, golfisty

- urazy ścięgien

- kontuzje sportowe

- i wiele innych

Dowiedz się więcej o wskazaniach i zabiegu FSWT. Zadzwoń:  tel.: 41 2482333

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama