CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Harcerze czytali przedszkolakom z "Brzechwy"

  • 6.12.2018, 14:45 (aktualizacja 08.12.2018 14:17)
Harcerze czytali przedszkolakom z "Brzechwy"
Podziel się:
Oceń:
,,Mikołajkowe czytanie” odbyło się w ramach Ogólnopolskiej Kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom”, w której przedszkole uczestniczy od wielu lat. Celem kampanii jest uświadomienie rodzicom ogromnego znaczenia czytania dziecku książek. Systematyczny kontakt dziecka z książką wpływa na jego wszechstronny rozwój,  zarówno intelektualny, jak i społeczno-moralny. Budzi wrażliwość emocjonalną oraz wyzwala ekspresję dziecięcą.    

Mikołajkowe czytanie przy choince, połączone było z patriotycznym czytaniem w ramach "Roku dla Niepodległej". Nie mogło zabraknąć klasycznego "Katechizmu Polskiego dziecka". Podopieczni Przedszkola Nr 19 są za pan brat z czytaniem, ponieważ w placówce codziennie odbywa się "czytanie na dywanie".

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

W świąteczna atmosferę wprowadziły zebranych dzieci z oddziału IV- p. Katarzyny Pawlik. Zaśpiewały  ,,Piosenkę dla św. Mikołaja”. Przedszkolaki z grupy VIII, pod kierunkiem  p. Anny Dybul zaprezentowały się w piosence ,,Święta tuz, tuż” oraz ,,Tańcu Mikołajów”.

Dzieci z wielkim zaciekawieniem wysłuchały przepięknych utworów i chętnie odpowiadały na pytania. Nie zabrakło również utworów o tematyce patriotycznej. 

Na zakończenie spotkania wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne.

Zdjęcia (6)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe