CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Ruszyły przygotowania do 27 finału WOŚP

  • 4.12.2018, 15:23 (aktualizacja 04.12.2018 15:29)
Ruszyły przygotowania do 27 finału WOŚP
Podziel się:
Oceń:
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie.

Trwa rekrutacja wolontariuszy. Dostępnych jest jeszcze 150 miejsc. Osoby chcące zbierać pieniądze do puszek 13 stycznia proszone są o przesłanie zdjęcia w wersji cyfrowej w pliku JPG, a następnie udać się do siedziby sztabu przy Komendzie Hufca ZHP przy ul. Polnej 56 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Osoby niepełnoletnie powinny stawić się z opiekunem, osoby pełnoletnie muszą mieć przy sobie dowód tożsamości. 

Można pomóc także w inny sposób, mianowicie poprzez przekazanie przedmiotów na aukcję. Licytacje głównie będą odbywały się na portalu "Allegro", ale również na ostrowieckim rynku, gdzie będzie odbędzie się koncert. 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe