CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

BWA zaprasza na świąteczne warsztaty

  • 30.11.2018, 13:52 (aktualizacja 08.12.2018 07:43)
BWA zaprasza na świąteczne warsztaty
Podziel się:
Oceń:
Galeria Biura Wystaw Artystycznychw Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza dzieci przedszkolne, szkolne i młodzież gimnazjalną na świąteczne warsztaty plastyczne DIY.

Coraz krótszy dzień, postępujący mróz i zapach igliwia zwiastują nadejście zimy oraz zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W ten wyjątkowy czas Biuro Wystaw Artystycznych ma propozycję dla młodych artystów. Uczestnicy warsztatów DIY* (do it yourself - zrób to sam) poznają świąteczne zwyczaje oraz to, jakie symbole kryją się za potrawami, które znaleźć możemy na wigilijnym stole. Dzieci dowiedzą się w jaki sposób dawniej szykowano się na nadejście świąt, jakie obowiązywały zwyczaje, przesądy.

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

Opowieściom towarzyszyć będą warsztaty plastyczne, podczas których ich uczestnicy wykonają własnoręcznie świąteczne choinki.
Na warsztaty BWA zapraszam grupy przedszkolne, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, jak również zorganizowane grupy rodzin z dziećmi. 
BWA zachęca również do obejrzenia wystawy Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej, prezentowanej w Galerii BWA Ostrowiec do końca grudnia 2018 roku.

Grupy zainteresowane warsztatami zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 41 263 20 48. Cena warsztatów: 7 zł / uczestnik
 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe