CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Henryk VIII na scenie w LO nr III

  • 26.10.2018, 10:37 (aktualizacja 26.10.2018 12:41)
Henryk VIII na scenie w LO nr III
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Św. są za pan brat z teatrem. Tym razem postanowili przedstawić życie i historię Henryka VIII oraz jego sześciu żon.

Grono pedagogiczne podziwia ambicję i kreatywność młodzieży. Cieszą się zwłaszcza z tego, że doskonalą swój warsztat językowy, ponieważ cały spektakl został wystawiony w języku angielskim. To była nietypowa lekcja historii dla wszystkich.

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

Dużo się dowiedziałam na temat życia Henryka VIII, ponieważ wcześniej nie znałam jego historii.

- mówi jedna z uczennic

Grupa przygotowywała się do przedstawienia dość długo. Jak podkreśla jedna z występujących najtrudniejszym zadaniem było napisanie scenariusza.

Przede wszystkim były to nieprzespane noce.

- informuje uczennica Daria Kwiatkowska

Przygotowania do spektaklu znacznie pogłębiły umiejętności lingwistyczne uczniów, ale także mocno zintegrowały klasę w tym ostatnim roku wspólnej nauki.

W przygotowania, jak i sam występ zaangażowało się prawie 30 osób. Efekt zadowolił występujących oraz publiczność. Mają nadzieję, że spektakl zostanie również wystawiony w sali kina "Etiuda". 

relacja wideo już wkrótce

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe