Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

  • 13.10.2018, 15:08 (aktualizacja 19.10.2018 16:30)
Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej
Podziel się:
Oceń:
Choć Dzień Edukacji Narodowej przypada na 14 października, to nauczyciele oraz pracownicy oświaty swoje święto obchodzili wczoraj. Podczas uroczystości odznaczono i wyróżniono wybitne postacie związane z edukacją i oświatą.

Najlepsza inwestycja, to inwestycja w dzieci i młodzież, ponieważ dobre przygotowanie do dorosłego życia owocuje w przyszłości. Samorządy stawiają na wysoki poziom edukacji, dbając o kadry, ich zawodowe przygotowanie, a także bazę lokalową i wyposażenie szkół. Podczas uroczystych obchodów w hotelu "Accademia" wystąpiła niezwykle utalentowana młodzież. 

Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars
Akademia Volley Stars

Podczas uroczystości nagrodzono i odznaczono ponad 25 osób. To wyróżnienie za długoletni staż i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Warto wspomnieć też, że docenieni zostali nauczyciele posiadający wysokie osiągnięcia z uczniami, którzy otrzymali "dodatki prezydenckie". 
Dzień Edukacji Narodowej jest świętem, w którym szczególnie docenia się wkład włożony w edukację młodego pokolenia. Wśród odznaczonych Złotym Medalem za Długoletnią Służbę znalazła się pani Bożena Czemierys. 

24-letni staż w pracy z dziećmi i młodzieżą został doceniony również u pana Andrzeja Zająca, który został uhonorowany Brązowym Krzyżem Zasługi

Nauczyciel to piękny, lecz trudny zawód. Podczas uroczystości pedagodzy, jak i pracownicy oświaty usłyszeli wiele pochwał oraz moc życzeń. 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe