"Ogrody" Bawią się!

  • 9.10.2018, 14:29 (aktualizacja 09.10.2018 23:23)
"Ogrody" Bawią się!
Podziel się:
Oceń:
Przedszkolaki, ich rodzice i opiekunowie z Ostrowca Świętokrzyskiego integrują się. Licznie i z ochotą ta grupa mieszkańców wzięła udział w Pikniku Jesiennym "Ogrody" Bawią się!

Igorek Jeż od kilku miesięcy walczy z nowotworem złośliwym, na jego leczenie i opiekę potrzebna jest ogromna kwota. Chłopiec i jego rodzice mogą liczyć na wsparcie ostrowczan. Na pikniku jesiennym odbyło się wiele licytacji i aukcji, z których dochód trafi na konto fundacji sprawującej piecze nad Igorkiem.
Oprócz charytatywnej odsłony pikniku, jego organizatorzy zadbali o moc atrakcji dla każdego. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przestrzeń zagospodarowana przez Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Pajacyk".

Podopieczni "Pajacyka" zaprezentowali na pikniku również swoją artystyczną duszę.

Dzieci na pikniku bawiły się doskonale, każdy maluch znalazł coś dla siebie. Pomysł jesiennego pikniku spodobał się również rodzicom.

Za każdym razem takim wydarzeniom przyświeca kilka podstawowych zadań.

Na osiedlu Ogrody podobnych wydarzeń w ciągu roku jest wiele, jak mówią osoby zaangażowane w ich organizacje, to wynik dobrej współpracy pomiędzy wieloma jednostkami.

A w placówce "Pajacyk" już szykują się do dnia pluszowego misia, każdego roku dyrekcja, nauczyciele i rodzice organizują ogólnomiejskie obchody tego radosnego święta, tym razem odbędą się one 25 listopada. 
 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe