Nietrzeźwy z zakazem sądowym

  • 4.10.2018, 19:04 (aktualizacja 05.10.2018 07:58)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Nietrzeźwy z zakazem sądowym
Podziel się:
Oceń:
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał w środę, 27 - latek, który został zatrzymany do kontroli drogowej. Dodatkowo okazało się, że kierowca posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Wczoraj po godzinie 20, funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego ostrowieckiej jednostki Policji patrolując jedną z ulic miasta zauważyli jak kierujący osobowym Audi nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, który próbował przejść przez oznakowane przejście. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nieodpowiedzialnym kierowcą, który nie reagował na sygnały radiowozu. Po chwili jednak mężczyzna został zatrzymany na pobliskim osiedlu. Okazało się, że kierującym był 27-letni ostrowczanin. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy, miał  ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci dodatkowo ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz 27 – latek  odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do zakazu sądowego oraz wykroczenie, którego się dopuścił.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas trwania ciszy wyborczej, możliwość komentowania została zablokowana.

Pozostałe