CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Poradnia Akademicka działa od roku

  • 24.09.2018, 14:03 (aktualizacja 29.09.2018 11:41)
Poradnia Akademicka działa od roku
Podziel się:
Oceń:
Pomoc mieszkańcom to priorytet każdej instytucji. Od roku ostrowczanie mogą korzystać z usług Akademickiej Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jubileuszowe uroczystości zaplanowane są na 27 września. Pojawi się gość specjalny - profesor Mariusz Jędrzejko, który wygłosi prelekcję na temat etiologii ryzykownych zachowań dzieci i młodzieży.

Poradnia świadczy usługi w zakresie diagnozy i terapii pedagogicznej, logopedycznej. Pomoc znajdą tam również osoby uzależnione. Prowadzone są także indywidualne zajęcia wspomagające rozwój dziecka z zespołem aspergera lub autyzmem. Aby skorzystać ze wsparcia poradni należy umówić się telefonicznie. Należy pamiętać, że nie jest konieczne posiadanie orzeczenia. Opinię może wydać specjalista w poradni.

W Ostrowcu Świętokrzyskim obecnie funkcjonują dwa warsztaty terapii zajęciowej. W najbliższym czasie ma powstać kolejny, który będzie działał przy Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości. Warsztat Terapii Zajęciowej będzie działał na takich samych zasadach jak pozostałe. Aby mógł funkcjonować musi uczestniczyć w nim co najmniej 20 osób . Zapisy już trwają.

Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna jest miejscem, w którym wsparcie mogą znaleźć osoby wymagającym wizyty ze specjalistą w różnych dziedzinach. Miasto rozwija się dla mieszkańców, zwłaszcza dla tych potrzebujących.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe