Dariusz Kaszuba kandydat na prezydenta Ostrowca
Dariusz Kaszuba kandydat na prezydenta Ostrowca
Dariusz Kaszuba kandydat na prezydenta Ostrowca
Arkadiusz Bąk kandydatem do sejmiku
Arkadiusz Bąk kandydatem do sejmiku
Arkadiusz Bąk kandydatem do sejmiku
Powiat w dobrych rękach. Zbigniew Duda
Powiat w dobrych rękach. Zbigniew Duda
Powiat w dobrych rękach. Zbigniew Duda

Niedziela z profilaktyką onkologiczną

  • 10.08.2018, 12:35 (aktualizacja 10.08.2018 13:31)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Niedziela z profilaktyką onkologiczną Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Podziel się:
Oceń:
12 sierpnia Świętokrzyskie Centrum Onkologii wyrusza w teren i zaprasza na niedzielę z profilaktyką onkologiczną.

W ten wakacyjny weekend warto połączyć wypoczynek z dbaniem o zdrowie i skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, nauczyć się samobadania i umiejętności obserwacji swojego organizmu, żeby w porę wykryć niepokojące sygnały organizmu. Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza 12 sierpnia (w niedzielę) do korzystania z profilaktyki w:

Kandydat do Rady Miasta
Kandydat do Rady Miasta
Kandydat do Rady Miasta
  • Skarżysku – Kamiennej, Górna Kolonia (boisko szkolne), godz. 15-19 – festyn Kultura i profilaktyka w plenerze - bezpłatne badania cytologiczne w cytobusie – mobilnym gabinecie położnej ŚCO. Z badania mogą skorzystać panie w wieku 25 – 59 lat w ramach populacyjnego programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Każda pani otrzymuje po badaniu zestaw kobiecych upominków przypominających o profilaktyce. Ma również szansę otrzymać w nagrodę sprzęt AGD, jeśli ułoży najciekawsze hasło zachęcające inne kobiety do profilaktyki.
  • Centrum Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim, godz. 11 - 13 (podczas Sportowego śniadania na trawie i charytatywnego biegu dla Adasia) – nauka samobadania piersi, informacje i zaproszenia na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach realizowanych przez ŚCO programów: „Żyj zdrowo – wsparcie profilaktyki raka piersi w regionie”, „Być świadomą kobietą – wsparcie profilaktyki raka szyjki macicy w regionie”.
  • Nowa Słupia, 52. Dymarki Świętokrzyskie, godz. 10 – 16 - nauka samobadania piersi i czujności onkologicznej, informacje i zaproszenia na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach realizowanych przez ŚCO programów: „Żyj zdrowo – wsparcie profilaktyki raka piersi w regionie”, „Być świadomą kobietą – wsparcie profilaktyki raka szyjki macicy w regionie”, „Twój świadomy wybór” – program profilaktyki nowotworów głowy i szyi.
Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe