KSZO 1929 - Wisła Sandomierz

• 30.07.2018, 11:37 (aktualizacja 31.07.2018 08:51)
Podziel się:
Oceń:
Remisem 1:1 z Wisłą Sandomierz zakończył się sparing piłkarzy KSZO 1929 w okresie przygotowawczym do sezonu 2018/19 na III-ligowym froncie.

Przedostatni mecz kontrolny KSZO 1929 Ostrowiec z Wisłą Sandomierz zakończył się remisem 1:1. Prowadzenie dla Wisły zdobył w 52 minucie gry zdobył Wiktor Putin, a wyrównał 5 minut później Bartek Smuczyński.
Dla drużyny ze Świętokrzyskiej był to kolejny udany sprawdzian, który daje nadzieje ostrowieckim fanom piłki na udany sezon z udziałem piłkarzy KSZO 1929.
Z gry zespołu na tym etapie zadowolony był ostrowiecki szkoleniowiec. Marcin Wróbel praktycznie ma już przygotowany zestaw piłkarzy, którzy zainaugurują nowy sezon w wyjściowej „11”.